سفارش تبلیغ
صبا ویژن

                          


-یعنی آدم کیفش می گیرد از این ذوب شدگان در فرهنگ والای غرب! فرهنگ غربی (نه هر کسی که در غرب زندگی می کند! خیلی ها هستند که در مغرب زمین زندگی می کنند و اصلا غربی نمی اندیشند و خیلی ها هم هستند که در مشرق زمین زندگی می کنند و کاملا غربی به دنیا نگاه می کنند، البته هر دوی این فرهنگ ها ضلالت به دنبال دارند و تنها فرهنگ مبتنی بر آموزه های الهی است که منتهی به سعادت می شود؛ بگذریم! داشتم می گفتم: فرهنگ غربی) فرهنگی است (یا شاید بی فرهنگی ای است) مبتنی بر اصالت لذت. بر مبنای این فرهنگ آنچه مهم است این است که لذت ببری، حالا طریق این لذت خیلی موضوعیت پیدا نمی کند! یک وقت این لذت از طریق هم جنس گرایی تامین می شود، یک وقت با شیطان پرستی، یک وقت با خود آزاری، یک وقت با دیگر آزاری، یک وقت با برهنگی، یک وقت با ... و همه اینها صحیح است چون اصالت با لذت است!

- برخی حرف ها اصلا نیاز به تحلیل ندارند، خود حرف را که بخوانی عمق فاجعه مستقیم می خورد بر فرق سرت! گلشیفت? فراهانی یکی از همان هایی است که در غرب به دنیا نیامد اما به خوبی خودش را با معیار های یک انسان غربی منطبق کرد. برهنگی برایش عادی شد. خدا را از زندگی اش دور کرد و خلاصه رفت در فرهنگ غربی. حمایت های او از فتنه سبز را هم که یادمان نرفته. آنچه در ادامه می آید متن کامل مصاحبه گلشیفته بانو است با سایت کافه سینما:

 اخرین فیلمی که دیدی چه نام داشت و با چه کسی دیدی؟
-فقط عاشقان زنده می مانند ساخته جیم جارموش ،تماشای چنین داستان عاشقانه ی احساسات برانگیز و پرشور با نقش آفرینی دو بازیگر  بزرگ و فیلمسازی بسیار باهوش هیجان انگیز بود. باعث شد دلم بخواهد عاشق بشوم و توسط  خون اشامان جذاب کشته شوم.


فیلمی که والدینت اجازه ی تماشای آن را به شما نمی دادند؟ یا فیلمی که پشت آنها قایم می شدی؟
-موزیک ویدیوی «بد»ِ مایکل جکسون. چون 3 یا 4 سالم  بود...


چه نوع فیلمهایی را دوست نداری ببینی؟
داستان عاشقانه بی محتوا. کمدی رومانتیک های عادی با ساختار ضیف و دیالوگ های  کلیشه ای . لحظات صمیمانه ی کلیشه ایی تر. اه! تهوع آور است.


فیلم یا سکانسی که حواس شما را از گپ با همسایه پرت کند؟
-اینجا در پاریس قرار نیست ما همسایه ها رابشناسیم. این فرهنگ وجود ندارد با انها حرف بزنی  یا وقتی احتیاج داری ازشان تخم مرغ قرض بخواهی. .. .اما زمانی که درباره اش فکر می کنم ... حتی زمانی که  با یک دوست هستم... هیچی به ذهنم نمی آید...


رویایی که می تواند شروع یک سناریو باشد؟
-تقریبا همه ی رویاهایم. رویاهای من به طور معمولی ساختار دارند.  پر از کاراکترهای مختلف، حادثه  و ساختارند. چون سه بار در هفته من در رویاهایم می میرم. مردم می خواهند من را بکشند و من برآشفته  بیدار می شوم تا  فرار کنم یا غمگین از مردن خودم هستم!


جای محبوب‌تان در سالن(سینما)؟ یک آیین؟
-در میانه (سالن)؛ نه خیلی دور از پرده،ردیف ششم یا هفتم. بستگی به اندازه سالن دارد. نزدیک بینم.


با کدام شخصیت سینمایی به یک جزیره  دور افتاده می روی؟
-با لورنس عربستان یا جیمز باند چون بامزه است. اول جزیره را می شناسم بعد باهم کنار می آییم.


 هیولا یا فیلم روانشناسانه ایی که با آن احساس نزدیکی می کنی؟
قاتلان بالفطره. آنها باعث می شوند دلم بخواهد آدم بکشم.


اگر قرار باشد زندگی شما به فیلم تبدیل شود چه کسی نقش تان را بازی  کند و کدام کارگردان؟
سوکو(خواننده و بازیگر). نمی توانم چشم از چشم های او بردارم.یک عمق  باورنکردنی دارد.پشت دوربین: کاساوویتس.


دوست داری کدام بازیگر زن و مرد بودی؟
مارلنه دیتریش.عاشق همه نقش های اوهستم.نقش هایی که انتخاب می کرد آمیزه ای از زنانگی مطلق و قدرت بود. و بازیگر مرد: لئوناردو دی کاپریو


سینما  برای همیشه ازبین می رود.یک سنگ نبشته مزار...
بهتر است هرچه زودتر خودکشی کنم و در قبر به او(سینما) ملحق شوم.


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 93 اردیبهشت 2 توسط حق جوچند هفته ای است که بوداییان افراطی میانمار(برمه) با همکاری دولت این کشور، فشارهای سابقه دار خود را بر مسلمانان افزایش داده و در حال سوزاندن مسلمانان و خانه های آنها هستند. پس از سفر و ملاقات مرموز خانم کلینتون به میانمار (برمه سابق)، کشتار بی‌رحمانه و بی‌سابقه‌ی مسلمانان توسط بودایی‌ها و سکوت غریب به اتفاق دولت‌ها و مجامع بین‌المللی، به راه می‌افتد.

بهانه، تجاوز و قتل یک زن بودایی بود. اما به هزاران زن مسلمان تجاوز می‌شود، و ده‌ها هزار مسلمان قتل عام می‌شوند و جنایات هولناکی که حتی با جنایات اسرائیلی‌ها و صرب‌ها قابل قیاس نیست، صورت می‌پذیرد. مردم به صورت گروهی به رگبار بسته شده و یا به آتش کشیده می‌شوند، کودکان مسلمان را وسط خیابان‌ها به سیخ کشیده و کباب می‌کنند، جوانان را با قمه مثله کرده و گردن می‌زنند....

میانمار - برمه - کشتار مسلمانان

میانمار - برمه - کشتار مسلمانان

اینجا نمی کشند، مثله می کنند!!

میانمار مسلمانان برمه مسلمان

باورتان می شود اینها انسان هستند؟!

میانمار مسلمانان برمه

خانم شیرین عبادی، ممنون که در افزایش تحریم ها علیه ایرانی که همواره ناقض حقوق بشر بوده تلاش کردی، اجرکم عند الشیطان! شما لطفا این تصاویر را نبینید ممکن است لطمه روحی ببینید! راستی شنیده ایم خانم سوچی هم به علت سکوتهایش در برابر این جنایت مثل شما لایق دریافت جایزه صلح شده!! آهای به اصطلاح فعال حقوق بشر اینها انسان نیستند؟!

میانمار مسلمانان برمه

میانمار مسلمانان برمه

به مناسبت ماه رمضان، حتی آنها که قبلا اهل روزه نبوده اند امسال روزه گرفته اند، روزه سکوت!زولبیا با طعم سکوت! 

میانمار مسلمانان برمه

اینجا حتی کودکان را دست و پا بسته می کشند!!

کودکان کشتار میانمار

خدایا دروغ می گوییم که عجل لولیک الفرج! ما درگیر دنیایمانیم و حتی برای این کشتارهای فجیع دلمان به اندازه قیمت مرغ کباب نیست! اگر او بیاید و بخواهد در برابر دنیایمان بایستد می ترسم....! همین!


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 91 مرداد 10 توسط حق جو  - این مطلب را برای روز دوازده تیر آماده کرده بودم، که به دلایلی انتشار آن به
اولین ساعات بامداد روز بعد موکول شد!
-
خشم مسلمانان طرفدار بارسا از اقدام پیکه+عکس
- روایتی از عروسی پسر دوم احمدی نژاد

1- سال 2005 میلادی، رفیق حریری، نخست زیر سابق لبنان، که دیگر در قدرت نبود، در عملیاتی بسیار پیچیده ترور میشود. رسانه های غربی بلافاصله وارد عمل می شوند و فریاد «حقوق بشر» آنها بلند می شود. فورا پرونده ای از طرف کشورهای همواره مدعی حقوق بشر غربی در دادگاه های بین المللی طرح می شود و سوریه به عنوان متهم اصلی این پرونده معرفی میگردد. پرونده حتی در شورای امنیت نیز طرح میگردد. این مساله برای هیچکس به اندازه صهیونیست ها مفید واقع نمی شود، چون کمتر از دو ماه، پس از این ترور، نیروهای سوری که به درخواست لبنانی ها برای حفاظت از این کشور در برابر حملات اسرائیل در خاک این کشور حاضر بودند، مجبور به ترک این کشور شدند. (سال 2006 نیز اسرائیل به لبنان خالی شده از نیروهای سوری یورش می برد). سر انجام، سوریه از این اتهام مبری می شود. اما دغدغه حقوق بشری غربی ها نمی گذارد به راحتی بی خیال خون ریخته شده یک انسان شوند! این ماجرا اکنون و پس از گذشت بیش از شش سال همچنان قویا از طرف کشورهای غربی با دغدغه حقوق بشری پیگیری می شود. چند روز پیش نیز کیفرخواست جدید این دادگاه منتشر گردید که طی آن، برخی سران حزب الله لبنان به عنوان متهمان اصلی این پرونده مطرح شدند و پیش بینی میشود این پرونده به دلیل اهمیت مساله حقوق بشر در بین دولت های غربی همچنان مفتوح بماند و تا سالهای سال متهمان متعدد برای آن مطرح شوند و هر کدام جداگانه به مجازات این عمل سخیف خود برسند!!

2- در بالای تقویم امروز ایرانی ها نوشته است: «سالروز حمله ددمنشانه به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران توسط ناوگان آمریکای جنایتکار (1367ه.ش)». ناو آمریکائی وینسنس با تجهیزات فوق پیشرفته خود، هواپیمای مسافربری ایرباس ایران را در آبهای بین الملی ساقط می کند و قریب سیصد انسان بیگناه را به مسلخ می برد. فرمانده این ناو پس از بازگشت به کشورش مورد استقبال مقامات آمریکائی قرار میگیرد و علاوه بر ترفیع رتبه، مفتخر به دریافت مدال شجاعت میشود. چند ابر قدرت دنیا که اصطلاحا خود را جامعه بین الملل نامیده اند، اصلا نگران هیچ چیز نمی شوند!!

نگارنده، ضمیمه کردن هرگونه تحلیل اضافی را، برای آنها که خود را به خواب نزده اند، توهین به شعور مخاطبین می داند!!


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 90 تیر 13 توسط حق جو