سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی

                          


1- کلا دمتون و دممون گرم! این دشمنای احمق ما هنوز نفهمیدن که این مردم به خاطر اعتقاداتشونه که این انقلاب رو می خوان، پس تحریم و کوفت و غیر ذلک تاثیری روی اعتقادشون نداره و این مردم اعتقاداتشون رو با شکم عوض نمی کنند. هر چه بیشتر فشار بیاورند مردم که می دانند دشمن بی جهت دشمنی نمی کند در اعتقاداتشان بیشتر راسخ می شوند. به این دشمنان عزیزمان(!) توصیه می کنیم حالا که هر چه فشار را بیشتر کرده اید مردم راسخ تر شده اند بیایید و یکبار هم مثلا اعلامیه بدهید و از مردم خواهش کنید که در راهپیمایی شرکت کنند! نتیجه اش هر چه بشود حتما از این که تا حال شده بدتر نمی شود!
22 بهمن 91

2- در همه جای تاریخ و همه جای دنیا این توده ی مردم بوده اند که به دنبال خواص حرکت کرده اند نقش اصلی همواره از آن عده ای خاص بوده که جای همه فکر کرده اند و بر همه مقدم بوده اند، اما اینجا ایران اسلامی است و قواعد آن متفاوت! اینجا الحق و الانصاف خیلی از مواقع(همانند دوران فتنه ی اخیر) مردم از مسئولین جلوتربوده اند. مسئولین غلط های بسیار کرده اند (و اخیرا بر شدت آن افزوده و تا مرز رفوزگی پیش رفته اند!!) اما مردم حواسشان بوده که مسئولین می آیند و می روند و آنچه مهم است اصل انقلاب است که برخواسته از اعتقادات مردم می باشد. امام فقیدمان چه زیبا فرمودند که: «من با جرأت مدعی هستم که ملت ایران و توده ی میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله(ص) و کوفه و عراق در عهد امیرالمؤمنین و حسین بن علی:، می باشند.»
22 بهمن 91

3- عکس هایی که درادامه می آیند تصاویری هستند که توسط برادرم «مصطفی مطلبی» در راهپیمایی امسال شکار شده که با این حال که شاید خیلی کم تجربه است ولی به نظرم خوب از پسش بر اومده.

22 بهمن 91
این آقا نوشته:
اینجانب 50 سال شاهد غارتگری 5+1 بوده ام
نازیها، فاشیست ها، اشغالگران،غارتگرها، برده دار ها و برده فرشها
آمریکا  و انگلیس     برده دار و برده فروش
ایتالیا                    فاشیست
آلمان                    نازی
اسرائیل                اشغالگر
مرگ بر همه آنها
22بهمن91 مبارک

22 بهمن 91
22 بهمن 91


نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 91 بهمن 26 توسط حق جو