سفارش تبلیغ
صبا ویژن

                          


به نام حامی مظلومان
گفت ولی نگفت!

- دیروز پیامبر گفت:«آن کس که بشنود شخصی صدا زند که ای مسلمان(به فریادم برسید)! و جواب نگوید ، مسلمان نیست!»( مَن سَمِعَ مُنادیاً یُنادی یاَللمُسلمین وَ لَم یَجِبهُ فَلَیسَ بِمُسلم)؛ ولی نگفت اگر کسی گفت «به ما چه؟» آن وقت او چیست ؟!!

 

- دیروز وقتی علی شنید که متجاوزان زیور از پای زن غیر مسلمانی که در پناه مسلمانان بود به در آوردند، گفت: «اگر کسی این حادثه را بشنود و بمیرد نباید ملامتش کرد » ؛ ولی نگفت اگر بعضی ها ککشان هم نگزید آن وقت چه؟!!

- دیروز بوش گفت:«دموکراسی!!» ؛ ولی نگفت اگر در دموکراسی دروغین شما به عده ای رای داده شد که مخالف شما بودند (حماس) مردمی که به آنها رای داده اند چگونه تاوانش را خواهند پراخت؟!!

 

- دیروز تلویزیون در اهم اخبار گفت:«آغاز لیگ برتر کشتی آزاد!!» ؛ ولی نگفت «آغاز خاموشی مطلق در غزه!» (آخر مگر این هم خبر مهمی است ؟!!)

 

- در چشمان خشک شده از اشک مادر طفل فلسطینی خواندم که می گفت: «زمستان خسته شد از بی بهاری ، خدایا تا به کی چشم انتظاری؟!»

صدایی ناشناس گفت : «گویی عاشورایی دیگر در راه است» و ندائی پر صلابت می گفت :« چه باک! ولی این بار نمی گذاریم سر حسین به نیزه ها رود !!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 آی فعال حقوق بشر اینجا غزه است !

 


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 87 آذر 12 توسط حق جو
طبقه بندی: ‏ سیاست