سفارش تبلیغ
صبا ویژن

                          


چند ماه پیش که پدرم به حج مشرف شده بودند ، یکی از سوغاتی هایش(!) تعدادی کتاب بود که وهابیون و آل سعود به زبان فارسی و به صورت رایگان به حجاج ایرانی می دهند که در این کتاب ها به شبهه افکنی درباره شیعه و عقایدش می پردازد . ناگفته نماند که این کتاب ها با زیرکی خاصی تهیه شده و مطمئنا علمای سیا و موصاد نیز در تهیه آنها نقش دارند !!! پس بهتر است اگر کسی احیانا خواست اینها را مطالعه کند با همراهی افراد آگاه باشد و البته در کنار آن سری هم به منابع شیعی زده باشد .

بگذریم ؛ یکی از این کتاب ها کتاب «سوالاتی که باعث هدایت جوانان ... شد » می باشد [دقیقا عنوان کتاب همین است! و زمانی که کتاب را می خوانی متوجه می شوی منظور نویسنده از سه نقطه همان «شیعه» است!] حدود دو ماه قبل وقتی داشتم گذری به این کتاب نگاه می کردم یک بند از آن خیلی من رو کفری کرد ! با خودم گفتم در فرصتی مناسب پاسخی به آن خواهم داد .

در صفحه 102 این کتاب به عنوان یک ایراد اساسی به شیعه آمده است :

 

«تاریخ به ما می گوید که شیعیان همواره یاور دشمنان اسلام از قبیل یهودیان و نصاری و مشرکین بوده اند . آنان با مغول ها همکاری کردند و بغداد سقوط کرد ، و نصاری را کمک کردند و قدس از دست مسلمین گرفته شد . آیا یک مسلمان واقعی چنین کاری می کند؟ و با آیات قرآنی که از دوستی کردن با یهود و نصاری نهی می نماید مخالفت می کند؟!...»

 

در جواب باید بگویم :

1- من هر چه گشتم تا بفهمم کی این وقایعی که در این کتاب به آنها اشاره شده رخ داده پیدا نکردم! اصلا کی شیعیان تا قبل از این در جایی قدرت را در دست داشته اند که بتوانند از آن بر علیه دیگر مسلمانان سوء استفاده کنند ؟!! من که هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم اگه کسی پیدا کرد به ما هم خبر بده !!

        

2- چه قدر پر رو! خدا رو شکر که وقتی این مقاله رو می نویسم بیش از یک هفته از وقایع غزه نمی گذره .(شاهد از غیب رسید!) چه کسی در مقابل فجایع غزه سکوت کرده بود و تازه به گفته رئیس رژیم صهیونیستی، اسرائیل رو تحت فشار قرار داده بودند تا حماس را حذف کند ؟ آیا در این وقایع مسلمانان به خاک و خون کشیده نشدند ؟ آیا مصر مانع از رسیدن آب و غذا به مسلمانان نشد ؟( از اسرائیل که توقعی جز این نبود!) [نکته قبل تامل این که حماس حتی شیعه هم نیستند و آنها از برادران اهل سنت ما هستند منتها از نوع با غیرتش !!!]

 

3- نویسنده کتاب چه زیبا گفته که« آیا یک مسلمان واقعی چنین کاری می کند؟ و با آیات قرآنی که از دوستی کردن با یهود و نصاری نهی می نماید مخالفت می کند؟!»   واقعا که عجب استدلال زیبایی ، من هم با شما موافقم ! همین چند ماه قبل بود که شیخ الازهر با شیمون پرز دست داد و خوش و بش کرد و حتی راضی نشد بپذیرد که اشتباه کرده!! پادشاه عربستان با بوش با هم رقصیند و ظرف های شرابشان را به هم زدند! ملک عبدا... و سران عرب از شیمون پرز دعوت کردند تا در کنفرانس ادیان (!) برایشان سخنرانی کند! در اکثر کشور های سنی مذهب اسرائیل و آمریکا (همان یهود و نصاری!) سفارت خانه دارند و بین آنها روابط دوستانه ای برقرار است و ایران شیعه مذهب است که حتی ورزشکارانش راضی می شوند از مدال المپیک هم چشم پوشی کنند تا نکند با رقابت با ورزشکار صهیونیست به نوعی به کشور جعلی اسرائیل مشروعیت ببخشند ! .......... واقعا که « آیا یک مسلمان واقعی چنین کاری می کند؟»

 شیخ الازهر و شیمون پرز

4- هنوز یادمون نرفته که حمله اسرائیل به لبنان با دلارهای نفتی کشور های عربی انجام شد . حتی سوخت هواپیماهای اسرائیل را عربستان تامین می کرد (یعنی همان کشوری که این کتاب در آنجا چاپ شده است!!!) شاید به نظر آنها مردم لبنان از صهیونیست ها هم بدترند؟!

.

.

.

.

و موارد بسیار دیگری که اگر بخواهم بنویسم می ترسم کل فضای پارسی بلاگ پر شود!!

«حق جو» باشید ، یا علی !

 


نوشته شده در تاریخ شنبه 87 بهمن 5 توسط حق جو
طبقه بندی: شبهات